Y - Open, zapsaný spolek
Přihlaste se na tuto akci! Nebudete litovat!!!
česky english deutsch 

Mateřské centrum KOMŮRKA

leden 2011 - hudební skupinka   leden 2011 - hudební skupinka   leden 2011 - hudební skupinka

Vás srdečně zve na připravované akce:

31.3. 15:30h „PSYCHICKÝ VÝVOJ DETÍ A ZDRAVÉ RODIČOVSTVÍ“ – velmi zajímavá přednáška s diskuzí psycholožky M.Phil et. M.Sc. Kristýny Buškové. Přihlášky zasílejte předem na komurka12@email.cz. Kapacita je omezená a zájem veliký.
Cena 150Kč/osobu. Hlídání detí behem přednášky zajišteno, miminka je možné mít u sebe.

ČT 7.4. 10:00h „VÝŽIVA A PÉČE O DÍTE II.“ – pro velký úspech připravujeme pokračování přednášky MUDr. Romany Kužielové o výžive detí a kojenců, tentokrát s rozšířením o péči o pokožku, očkování a další zajímavé informace.
Kurz je zdarma. Přihlášky posílejte na komurka12@email.cz

ÚT 12.4. 15:00h „KURZ VÁZÁNÍ BABY ŠÁTKŮ“ – naučíte se nejrůznejší typy vázání baby šátků na nošení detí od narození až do předškolního veku, dozvíte se informace o vlivu nošení na pohybový aparát dítete a další zajímavé informace. Šátek na zkoušení můžeme zapůjčit. Místo bude zájemcům upřesneno e-mailem podle počasí.
Kurz je zdarma a je velmi zajímavý. Neváhejte!

ST 13.4. 11:00h „3.setkání maminek v restauraci Orion v Komořanech“ – cílem je vzájemné seznámení a sdílení informací okolo detí. V restauraci je hrací koutek pro deti i prostor pro „spící kočárky“. Přijďte si posedet a příjemne popovídat :)
Pozn. Útratu si maminky hradí samy.

ČT 14.4. 10:00h „VÝTVARNÝ KROUŽEK II.“ – pro velký úspech připravujeme pokračování výtvarné dílny Dády Friedlové, kde si namalujete krásná trička pro deti. Výrobky jsou opravdu na profesionální úrovni a zvládnete je i Vy!
Příspevek je pouze na materiál a jeho výše bude upřesnena.

ČT 21.4. 10:00h „KURZ MALOVÁNÍ PERNÍČKŮ A VELIKONOČNÍ VÝZDOBY“ – svatební a velikonoční motivy novou technikou štetce, tvorba velikonočních venců a další. Udeláme z Vás kouzelníky :-) Malovat s námi mohou i deti! Přihlášky zasílejte opet předem, abychom zajistili dostatek materiálu.
Příspevek na materiál 50Kč

ČT 28.4. 15:00h „VÝTVARNÝ KROUŽEK III.“ – další pokračování výtvarné dílny Dády Friedlové, kde si vyrobíte krásné a praktické vecičky a tentokrát s námi budou vyrábet i deti! Na pořadu je malování triček ručičkama apod. Zájemcům budou zaslány bližší informace o míste, podle počasí. Výrobky jsou opravdu na profesionální úrovni a zvládnete je i Vy!
Příspevek je pouze na materiál a jeho výše bude upřesnena.

Najděte si nás také na Facebooku a staňte se našimi fanoušky! Jsou zde pravidelně vyvěšovány připravované akce.

Za MC Komůrka,
Dáša Krejčiříková (tel: 602 196 996, komurka12@email.cz, Na Komořsku 7, Praha 4 - Komořany)

leden 2011 - hudební skupinka   leden 2011 - hudební skupinka   leden 2011 - hudební skupinka

SEO webu sledují SEO nástroje.cz© 2011 - www.jpsk.cz , all rights reserved