Y - Open, zapsaný spolek
yopen.cz
  >>     Naše akce  |

Naše akce

Vloženo: 19. 3. 2013 19:33

Zveme vás na v pořadí již osmý English camp 2013

 

 SUMMER CAMP 2013

Milí přátelé,

zveme Vás na 8. ročník English campu s dopolední výukou angličtiny pro dospělé a mládež, který povedou s naším českým týmem i rodilí mluvčí. Výuka je připravena také pro školní děti. Účastnit se mohou rodiny s dětmi, mládež i jednotliví účastníci. Upozorňujeme, že nemáme k dispozici jednolůžkové pokoje.

English camp se bude konat od soboty 20.července ( příjezd možný od 14. hodin – začíná se večeří ) do soboty 27. července ( končí se obědem) v penzionu Bílá Vrána v Bedřichově( u Jablonce n.Nisou). Ubytování je zajištěno v pěkně zařízených apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Ve společných prostorách možnost bezplatného WIFI připojení k internetu.

Cílem kurzu je nejen procvičení angličtiny a zhodnocení dosavadních znalostí, ale také strávení pěkného prázdninového týdne odpočinkem, sportem a s novými přáteli.Veškerý nabízený program je dobrovolný. Díky sponzorům zůstává cena skoro stejná, jako vloni. Zvýhodněny budou také děti.

Cena:

Dospělí a děti od 10. let 4.000 Kč ( lůžko, plná penze, program, angličtina)

Dítě 4 – 10 let 3.500 Kč ( lůžko, plná penze, školní děti angličtina)

Dítě od 2– 4 roků 1.000 Kč ( bez služeb a stravy, postýlka nutná, možnost dopol. hlídání). Případně vyžádané služby lze domluvit.

Prosíme rodiče o zvýšený dozor nad vlastními dětmi.

V ceně je zahrnuta plná penze ( stravování 5x denně), ubytování, dopolední vyučování Aj, výukový materiál,využití sportovního areálu, propagační tričko campu, nabídka společného programu

Program: dopolední výuka angličtiny ve skupinách podle úrovně, výlety, sporty, horská turistika, nordicwalking, možnost koupání v Aquaparku v Liberci, ZOO Liberec, cykloturistika, večerní společenské programy, volné diskuse, Karneval (kostýmy s sebou) ekumenická nedělní bohoslužba, možnost účasti na mši v Bedřichově, odpočinek v přírodě, borůvky, houby, písničky, možnost osobních rozhovorů s duchovním. Budeme rádi za další programové náměty a Vaše možné zapojení do jejich organizace. Hudební nástroj na který hrajete vezměte s sebou!

Vaši přihlášku očekáváme mailem na adrese: y.open.os@gmail.com zároveň s platbou na číslo účtu Y – Open, občanského sdružení: 00 824 00 349/0800 nejpozději do konce dubna. Jako variabilní symbol uveďte jedno rodné číslo bez čísla za lomítkem ( kůli naší možné identifikaci platby). Osobně lze domluvit v případě potřeby i jiný termín individuální platby. V případě, že vám poskytne příspěvek zaměstnavatel, můžeme Vám na vyžádání vystavit fakturu. Těšíme se na Vás!

Za přípravný tým: Pavel Suk, Sharyl Patton, Paul Portway Petr a Jana Běťákovi( mobil:602 539 514)

Přihláška

autor: Pavel Suk
Zpět <<