Y - Open, zapsaný spolek
yopen.cz
  >>     Naše akce  |

Naše akce

Vloženo: 2. 3. 2015 10:28

SUMMER CAMP 2015

Milí přátelé,

zveme Vás již 10. rokem na English camp s dopolední výukou angličtiny pro dospělé a mládež, který povedou s naším českým týmem i rodilí mluvčí z Anglie a USA. Výuka je připravena také pro školní děti. Mládež bude mít také svoji souběžnou nezávislou skupinu. Účastnit se mohou rodiny s dětmi, mládež i jednotliví účastníci.

English camp se bude konat od soboty 25.července ( příjezd možný od 14. hodin – začíná se večeří ) do soboty 1.srpna( končí se obědem) v penzionu Bílá Vrána v Bedřichově( u Jablonce n.Nisou). Ubytování je zajištěno v pěkně zařízených apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Ve společných prostorách možnost bezplatného WIFI připojení k internetu.

Cílem kurzu je nejen procvičení angličtiny a zhodnocení dosavadních znalostí, ale také strávení pěkného prázdninového týdne odpočinkem, sportem a s novými přáteli. Veškerý nabízený program je dobrovolný. Díky sponzorům zůstává cena stejná, jako vloni. Zvýhodněny budou také děti.

Dokumenty ke stažení
  • typ souboru Summer Camp Invitation - English Camp will be held from Saturday, 25rd of July until Saturday, the 1st of August at the pension BILA VRANA in Bedrichov
autor: Jana Běťáková
Zpět <<